Energy-Solar
+38 (099) 340-89-76
+38 (095) 906-93-04

Сонячні електростанції "Під ключ" від професіоналів

Неможливо не помітити наскільки активно сьогодні на дахах житлових будинків і громадських будівель стали встановлювати сонячні батареї. Високопродуктивна сонячна електростанція для будинку створена для того, щоб перетворити енергію сонця в електричну енергію. Вони являють собою джерело безкоштовної електрики, залишок якої тепер в нашій країні можна продати відповідно до умов чинного Зеленого тарифу. Такий спосіб отримання електрики сьогодні набуває все більших і більших обертів, незважаючи на те, що вартість сонячної електростанції залишається досить значною. Але знову ж таки, якщо врахувати привабливі умови Зеленого тарифу, то всі витрати можуть досить швидко окупитися. Як ви бачите, сонячна електростанція для будинку, купити яку пропонує компанія «Energy-Solar», це сучасне і популярне рішення в питаннях енергозбереження, і цьому є логічне пояснення.

Сонячні електростанції представлені сьогодні трьома основними видами:

 1. Мережеві сонячні електростанції. Такі установки дозволяють зменшити власне споживання енергії електричної мережі, спільно з якою вони працюють. Надлишки енергії, яка виробляється, є можливість реалізувати за «зеленим» тарифом.
 2. Автономні сонячні електростанції. Дають можливість забезпечувати електрикою віддалені об'єкти, які в основному споживають енергію влітку. Використовуються в роботі комбінованих систем в яких енергія споживається цілий рік.
 3. Гібридні сонячні електростанції. Універсальні системи, які не просто сприяють автономному енергопостачання. Вони резервують електрику, на той випадок, якщо в мережі станеться збій, а також дають можливість реалізувати залишки електрики згідно «зеленим тарифом».

Представляємо зараз докладніше поговорити про останньому виді, про автономні сонячні електростанції.

Переваги сонячних електростанцій

Автономна сонячна електростанція, ціна якої сьогодні доступна великій кількості жителів нашої країни, стає все більш вигідним рішенням проблеми часткового або повного забезпечення житла гарячим водопостачанням та електричною енергією. Наша компанія пропонує різні варіанти таких електростанцій, які відрізняються своїм призначенням і вартістю. Як ми вже говорили, комплект сонячної електростанції (купити всі складові можна у нас) прагнуть встановити багато, хоча задоволення це на перший погляд недешеве. Проте, переваги скоро стануть помітні неозброєним оком. Відзначимо основні з них:

 1. З'являється можливість повної або часткової енергетичної незалежності. Багато з нас знають не з чуток, що таке перепади напруги і які наслідки вони можуть за собою нести. І в цій ситуації навряд чи хтось виплатить компенсацію. Наявність сонячних джерел енергії дозволить забути про подібні проблеми і забезпечить безперебійну роботу техніки.
 2. Тепер енергія - це теж власність, якою розпоряджаються і управляють. В результаті, як у дорослих, так і у дітей формується досить дбайливе і ощадливе ставлення до неї.
 3. Автономна сонячна електростанція стане довгостроковою інвестицією. Їх встановлюють люди, які звикли думати наперед і піклуватися про завтрашній день.
 4. Такий спосіб отримання енергії є безшумним і буде функціонувати він до тих пір, поки буде світити сонце.

Особливості будови автономних сонячних електростанцій

Сонячна електростанція, купити яку ми пропонуємо, є набором певних елементів, а саме:

 1. Сонячна батарея - панель, яка перетворює сонячне світло в електричну енергію.
 2. Контролер заряду акумуляторних батарей. Забезпечує стабільну напругу сонячних модулів, а також можливість заряду АКБ.
 3. АКБ. Вони призначені для того щоб акумулювати і зберігати отриману енергію.
 4. Інвертор напруги 220В. Забезпечує можливість підключати електроприлади і використовувати енергію в побутових цілях.

Необхідно сказати декілька слів про тривалість терміну експлуатації автономної сонячної електростанції. Він є досить тривалим. Наприклад, такий компонент, як сонячний модуль, здатний прослужити чверть століття. Що стосується акумуляторної батареї, то в цьому випадку термін експлуатації становить 5-12 років. Можна сміливо говорити про те, що прилад окупить свою вартість.

Багато хто задається питанням про те, як працює сонячна електростанція, якщо погода похмура. Абсолютно правильне твердження, що в несонячних день кількість акумульованої енергії знижується практично вдвічі, але за рахунок того, що АКБ накопичує енергію, будь-які незручності практично невідчутні.

Плануючи придбати необхідне обладнання, яке пропонує наша компанія, ви можете бути впевненими в тому, що в разі необхідності вас завжди проконсультують досвідчені фахівці, допоможуть підібрати оптимальний варіант, візьмуть на себе збірку і монтаж системи.

Навіщо потрібна сонячна електростанція?

Ідеальне джерело енергії
Ідеальне джерело енергії

Добре відомо, що сонячної енергії навколо вашої ділянки землі в достатку, її набагато більше, ніж запасів нафти, вугілля або газу. Вам потрібна тільки власна сонячна станція, що перетворює сонячне світло в електрику.

Економія грошей
Економія грошей

Використовуючи власну сонячну електроенергію, ми економимо гроші. Заощаджені гроші = зароблені гроші. Вже через 4-5 років ви зможете повернути інвестовані в сонячну станцію кошти і примножите ваш капітал.

Абсолютна чиста енергія
Абсолютна чиста енергія

Сонячне світло є екологічно чистим і безпечним джерелом енергії на відиіну від викопних видів палива і атомної енергії. На жаль, більшість людей нейтрально ставляться до питань екології.

Розумне інвестування
Розумне інвестування

Розмір інвестицій в сімейну сонячну станцію значно менше, ніж ви заплатите протягом наступних 5-6 років по рахунках за електрику. Вкладені кошти незалежно від фінансової стабільності в країні повернутися вам цілком.

Енергонезалежність
Енергонезалежність

Ви більше не платите за підключення і обслуговування електромережі, і не оплачуєте щомісячні рахунки за електроенергію. Ви незалежні і самодостатні, і це сучасна реальність, в якій потрібно починати жити.

Безкоштовна енергія
Безкоштовна енергія
Сонце є безкоштовним джерелом енергії для всіх жителів нашої планети. Ніхто не може заборонити нам користуватися сонячним світлом. Встановлена ​​СЕС фактично буде приносити прибуток при відсутності витрат

Хочете дізнатися більше подробиць?

Залиште заявку і ми з вами зв'яжемося протягом 15 хвилин

Як встановити сес?

Підключення сонячної електростанції для приватників включає кілька кроків, пройти які Вам безкоштовно допоможуть фахівці Energy-Solar
Виїзд фахівця на об'єкт
Виїзд фахівця на об'єкт
Розробка індивідуального проекту
Розробка індивідуального проекту
Підписання договору
Підписання договору
Доставка і монтаж обладнання
Доставка і монтаж обладнання
Підключення станції до ЗТ і запуск
Підключення станції до ЗТ і запуск

ПИТАННЯ які ЧАсТО задають

Чому ставлять сонячні електростанції в Україні?

У зв'язку з постійним зростанням цін на традиційні енергоносії і нестабільною системою електропостачання від мережі сонячні електростанції - це ефективне інвестування коштів в свою енергонезалежність. Сонячні електростанції працюють в будь-якому місці, де світить сонце, незалежно від наявності ЛЕП (лінії електропередач). Додатковим плюсом будівництва СЕС є «зелений» тариф, який дозволяє заробляти від продажу електроенергії. При цьому термін служби типовою сонячної станції за фактом становить понад 30 років.

Усе ще не впевнені що вам це потрібно?

Отримайте безкоштовну консультацію нашого технічного фахівця з будь-яких питань що Вас цікавлять.

Ви можете отримати консультацію за телефонами:

+38 (099) 340-89-76
+38 (095) 906-93-04

Або залишивши заявку через форму на сайті:

Image
Energy-Solar
Сонячні електростанції
Контакти

Закарпатська область м.Мукачево, вул. Росвигівська , 3/29
E-mail: olegarx_s@ukr.net
Tel: +38 (099) 340-89-76, +38 (095) 906-93-04